(038)34220779-81

info@bisheh.ir

بروجن، بلوار ملت٬ روبروی بانک رفاه

چهارمحال و بختیاری


کمپوست

کمپوست

باتوجه به فرآیند پیچیده و پرهزینه تولید کمپوست قارچ دکمه‌ای در شرایط امروز٬ تولید و فروش کمپوست آماده‌ی قارچ دکمه‌ای توسط شرکت‌های بزرگ که مجهز به ماشین آلات مدرن و اتوماتیک بوده و دارای تخصص کافی درفرآیند تولید کمپوست هستند انجام می‌پذیرد.


 
تولید درسطح انبوه و با سیستم های اتوماتیک توسط کادر مجرب و کارآزموده سبب شده که قیمت تمام شده در واحدهای بزرگ تولید کمپوست بسیار پایین آمده و در نتیجه این واحدها قیمت فروش این محصول را به گونه‌ای تنظیم میکنند که عملا تولید کمپوست برای واحدهای کوچک و متوسط پرورش قارچ دارای توجیه اقتصادی نیست؛ در نتیجه بیشتر واحدهای تولید و پرورش قارچ در حال حاضر خریدار کمپوست آماده قارچ دکمه‌ای می‌باشند.
همچنین قیمت کمپوست به سبب تولید مکانیزه و انبوه به قسمی است که تولید کمپوست در واحد تولید قارچ به صرفه نبوده و تولید کمپوست ازخرید آن گران‌تر تمام می شود.
شرکت قارچ بیشه به عنوان یکی از قدیمی‌ترین واحد‌های عرضه کننده کمپوست آماده‌ی قارچ دکمه‌ای سعی در ارائه بهترین قیمت و کیفیت برای این محصول  را دارد؛ که البته با توجه به آمار و ارقام و نظر مشتریان٬ این شرکت تا کنون به این مهم دست یافته است.
کمپوست آماده شده٬ بذر زده٬ پاستوریزه شده٬ دربسته‌بندی ۴۰*۶۰ سانتی‌متری با ارتفاع ۲۰ سانتی‌متر با کیفیت بسیار بالا تولید شده و بعد از آنالیز آزمایشگاهی و اطمینان از کیفیت محصول به قصد واحدهای تولید قارچ در سرتاسر ایران بارگیری می‌شود.
کمپوست قارچ در این شرکت به صورت آماده و بذر زده شده در دو نوع کیسه ای و بلوکه ارائه می‌گردد؛ کمپوست به هرلحاظ آماده بوده و جهت محصول‌دهی کافیست داخل سالن پرورش قارچ قرار گرفته وشرایطی دمایی٬رطوبتی و... مطلوب آن فراهم گردد.
مشاوره دقیق کارشناسی٬ پیگیری مداوم مشکلات و مسائل خریدار کمپوست٬ تخفیف ویژه در هزینه حمل کمپوست٬ و همچنین مسئولیت‌پذیری و تحویل به موقع سفارشات از جمله ویژگی‌های است که شرکت قارچ بیشه را با سایر عرضه کنندگان کمپوست آماده قارچ خوراکی متمایز کرده است.
شما می توانید جهت مشاوره و راهنمایی٬ همچنین تخمین ظرفیت سالن برای کمپوست٬ اطلاع از قیمت روز٬ ثبت سفارش خرید و ... با دفاتر  شرکت قارچ بیشه تماس حاصل نمایید.