(038)34220779-81

info@bisheh.ir

بروجن، بلوار ملت٬ روبروی بانک رفاه

چهارمحال و بختیاری


معرفی

معرفی


مجتمع کشت و صنعت بیشه ازسال ۱۳۷۹ با هدف اشتغال‌زایی و ارائه‌ی خدمات در بخش محصولات کشاورزی فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید قارچ در شهرستان بروجن(استان چهارمحال و بختیاری) آغاز کرد.

   مجموعه‌ی این شرکت با توکل به خداوند منان٬ سرمایه گذاری مستمر و البته تحمل انبوه مشکلات٬ موفق به ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری منحصر به فرد و بالنده‌ای شده که ثمره‌ی آن افتخار تولید قارچ دکمه‌ای و کمپوست با کیفیت مرغوب و در نتیجه رضایت مشتریانش می‌باشد.

   حضور پرسنل توانمند٬ بهره گیری از متخصصین کشوری و تجربه‌ی بزرگان بخش صنعت قارچ و کمپوست کشور، توانمندی بی نظیر و ارزشمندی را برای شرکت قارچ بیشه به وجود آورده تا با ایجاد ساختاری منسجم و یکپارچه٬ و به طور قطع به یقین متناسب با نیازهای مشتریان٬ موفق و پیشرو به فعالیت خود ادامه دهد؛ که در همین راستا و در جهت ارتقای سطح کیفیت محصولات خود اهدافی چون تولید خاک پوششی با مرغوب‌ترین مواد اولیه و تولید اسپان(بذر) در آینده‌ای نزدیک را در دستور کار خود دارد.

  مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت با سرلوحه قرار دادن ارتقای مستمر کیفیت محصولات خود٬ درک دقیق و عمیق از نیازها و انتظارات مشتریان و تطبیق نیازها با آخرین پیشرفت‌های علمی و تخصصی داخل و خارج مصمم به فعالیت بوده و امید دارند این افتخار و فرصت را داشته باشند تا با ارائه خدمات به مشتریانش به عنوان یک شریک همکار نقش موثر و سازنده‌ای در موفقیت‌های روز افزون ایشان داشته باشد.

شرکت قارچ بیشه تولید قارچ خود را در ۲۰ سالن مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های هواساز در روستای گردبیشه و شهر بروجن(نقنه) با ظرفیت تولید سالانه ۵۵۰ تن در دستور کار دارد. توجه ویژه به اصول علمی پرورش٬ رسیدگی دقیق و استفاده بهینه از امکانات مناسب این کارخانه باعث شده محصول قارچ این شرکت با کیفیت٬ طعم و بوی کاملاً مطلوبی تولید شود و به دست مشتری برسد.

مجموعه تولید کمپوست بیشه نیز از سال ۱۳۸۴ با استفاده از مجهزترین دستگاه‌های روز٬ واحدهای مختلف آزمایشگاهی و بهره‌گیری از کارشناسان صاحب‌نظر و مجرب موفق به تولید کمپوست بلوک با بازدهی بالا در تولید قارچ گردیده است. این مجموعه از شرکت هم که در منطقه‌ای خوش آب و هوا و در مجاورت روستای امام قیس واقع شده و با ظرفیت تولید سالانه ۱۵۰۰۰تن مشغول به فعالیت است٬ با ارسال محصولات خود به دور ترین نقاط کشور طرح جدیدی از کیفیت محصول و مشتری‌مداری را ارائه کرده است.